Отзывы о компании «СТОК-СТРОЙ»
- Сергій
не те що я очікував, але на свої гроші мабуть варті, відповідає опису , відправка та пакування нормальне .
- Валерій С.
- Богдана Д.
- Ольга Ш.
продавець одразу написав і повідомив про термін відправки. Відправив як написав. все отримала вчасно.
- Віталій С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Пётр Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Яна М.
Замовлення відправила дуже оперативно, за що велика вдячність! Рекомендую!
- Тетяна Х.
дякую
- Александр Л.
- Юрій Ш.
