Отзывы о компании «СТОК-СТРОЙ»
- Володимир К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Громко В.
Все нормально,замовлення отримав.Заявлене відповідає.Рекомендую.
- Назар Л.
В цілому непогано, продукція фірми що виробляє продукт правду кажучи погано справляється, але як бюджетний варіант навіть непогано. Велкро дуже слабкі, а підсумки ще можна поюзать
- Ірина К.
- Едуард Т.
- Віновська С.
- Олександр Г.
Все прийшло саме таке як на фото. підійшло ідеально. Військовий задоволений таким подарунком. Дякую)
- Володимир М.
- Максим Т.
- Людмила Г.
