Відгуки про компанію «СТОК-СТРОЙ»
- Олександр Х.
- Олексій П.
Продавець відповів на запитання з приводу минулого замовлення о 9 вечора в неділю. Після такого менше 5 ставити неможливо
- Коментар продавця
Дякуємо Вам
- Коментар продавця
- Алексей
Головне що військовим сподобалися.
- Олексій Г.
Те що лікарь приписав. Все чудово працює,я довольний.
- Мирослава Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Тарас С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Александр Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олександр Б.
- Данило Т.
- Назар С.
Дякую вам!!!
Все підійшло
