Відгуки про компанію «СТОК-СТРОЙ»
- Сергій Р.
- Мирослава С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Михайло М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олексій А.
- Валерий М.
- Тетяна Т.
- Тетяна Т.
- Сергей Б.
- Валентина Л.
Посилка прийшла вчасно все чудово .Дякую
- Костя О.
Посилка прийшла вчасно все чудово .Дякую