Відгуки про компанію «СТОК-СТРОЙ»
- Валерій О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Андрій Н.
Замовляв плитоноску,якість просто бомбезна🤝💙💛
- Сергій М.
Все супер - і швидко зв'язалися, і швидко відправили і якісна плитоноска 👍
дякую і рекомендую продавця 🤝 - Руслан Н.
- Дмитро В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Вячеслав В.
- Сергій А.
все сподобалось гарний товар
- Ольга С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Василь Х.
- Сергей С.
