Відгуки про компанію «СТОК-СТРОЙ»
- Єва Р.
- Сергій П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Богун В.
Замовлення приїхало все норм, питань для продавця немаю.
Проте самі наколінники при першому виході розірвались нахер. В їх описі треба вказати що це сувенір. - Вова М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юрій Р.
- Олександр Ш.
Все добре, але виявився один недолік з китайськими "чебурашками" які були в комплекті, мікрофон від навушників м32 зовсім по кріпленню без колхоза не тримається на них, на багатьох відео дивився мають ставати добре, в моєму випадку довелося колхозити прокладку, щоб хоч якось заставити мікрофон триматись на цьому кріпленню.
- Ксения К.
Все супер! Швидко, якісно і не дорого 👌
- Едуард К.
- Анна М.
- ПокупецьУгода на маркетплейсі Prom.ua
